Про нас

Ми існуємо на ринку України з 1992 року.

Підприємство йде в ногу з часом, зміцнює свої позиції на ринку, формує команду професіоналів, розширює свої технічні можливості і лінійку продукції.
Ми динамічні, активні і завжди ставимо інтереси клієнта в першу чергу.
Ми виробляємо продукцію, товари, надаємо послуги, які найкращим чином задовольняють потреби клієнтів завдяки співвідношенню ціни і споживчих властивостей.
Ми відкрили інтернет-магазин для зручності продажу в роздріб нашої продукції, товарів, робіт і послуг.
Вся представлена продукція, товари, роботи і послуги виробляються на наших власних виробничих потужностях, розташованих у місті Запоріжжі.
Ми перші і єдині в Україні успішно освоїли і втілюємо в життя виробництво сесквікарбонату натрію, так званої синтетичної трони.
Синтетична трона є одним з компонентів порошку прального безфосфатного, унікальна формула якого має високу миючу здатність, дезінфікуючі властивості, не викликає алергії та подразнень.
Ми з гордістю представляємо в нашому магазині нову торгову марку безфосфатного прального порошку«TRONA», який доступний в асортименті:

«TRONA universal» для автоматичного і ручного прання білих і кольорових виробів з бавовняних, лляних і синтетичних волокон;

«TRONA color» для автоматичного і ручного прання кольорових тканин всіх типів;

«TRONA sensitive» для автоматичного і ручного прання дитячої білизни.


Ми не змушуємо Вас вставати з дивана, щоб зробити замовлення. Всього один клік і замовлення оперативно обробляється менеджером.

Ми стираємо кордони між offline і online.
Асортимент продукції широкий і знаходить свого споживача.

Залишається діло за малим – вибрати і купити!

Ваші запитання та характеристики уточнюйте, будь ласка, у оператора. Контактний номер менеджерів магазину +38 (097) 288-82-22, ви можете зателефонувати або написати в Viber, Telegramm або WatsApp, ViberTelegramm или WatsApp, які прив’язані до цього номеру.

Також можете задати питання через контактну форму на сайті або через електронну пошту на адресу: shop@pkf-polymer.com.