Повернення товару

Що необхідно для повернення товару належної якості:

Непродовольчий товар належної якості можна обміняти протягом 14 днів з дня покупки, якщо цей товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, розміром чи кольором.

При цьому товар повинен бути невикористаним і неушкодженим, належної якості, тобто збережено його товарний вигляд, упаковка (пломби, ярлики), інші споживчі властивості.

Умови повернення товару:

– товар відсутній у Переліку товарів, які не підлягають обміну та поверненню (постанова Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 г. № 172);

– є розрахунковий документ, що підтверджує придбання товару;

– товар зберігся в тому вигляді, в якому його придбали, та не був у використанні.

Покупець має право вибрати один з варіантів, в разі якщо аналогічного товару не виявиться на складі:

– обрати інший товар з магазину на таку ж суму;

– розірвати договір і повернути гроші;

– попросити Продавця надати інформацію, коли з’явиться необхідний за характеристиками товар.

У разі розірвання договору купівлі-продажу, розрахунок з Покупцем проводиться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються Покупцю в день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Якщо придбаний товар неналежної якості:

Можна повернути бракований товар протягом гарантійного терміну, в період дії якого Продавець / Виробник зобов’язується безкоштовно відремонтувати товар або замінити його. Гарантійний строк обчислюється з дня покупки.

Також може бути встановлено строк придатності товару, в разі якщо споживчі властивості товару з часом можуть погіршитися і стати небезпечними для життя і здоров’я. Термін придатності обчислюється від дати виготовлення.

Права Покупця при придбанні товару неналежної якості прописані в статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів».

УВАГА: виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики та інші властивості без попереднього повідомлення. Тому опис товару на сайті: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися, містити неточності.


Ваші запитання та характеристики уточнюйте, будь ласка, у оператора. Контактний номер менеджерів магазину +38 (097) 288-82-22, , ви можете зателефонувати або написати в Viber, Telegram або WatsApp, які прив’язані за цим номероммеру.

Так само можете задати питання через контактну форму на сайті або через електронну пошту на адресу: shop@pkf-polymer.com.